תחומי מומחיות

   הקמת מערך משלוחים:

הקמת מערך משלוחים וניהולו המוצלח הן משימות שדורשות בקיאות ומיומנויות מיוחדות. יורם אלמוג הקים מערכי משלוחים ומוקדי הזמנת משלוחים לרשתות המובילות בישראל ובמעל מאה מסעדות. אנו יודעים להתאים את הציוד, הנהלים ושיטות העבודה הנכונות לכל סוגי המזון והמסעדות, הפיצריות והרשתות. אנחנו גם הנציגים הבלעדיים של "אלגו" מבית דרגון טייל - התוכנה לניהול משלוחים המתקדמת מסוגה בעולם,

ייעוץ עסקי למסעדות:

 

על מנת להפוך עסק קטן לסיפור הצלחה גדול, אנחנו משתמשים בניסיון שצברנו במהלך שלושים שנה של ליווי תחומי המסעדנות והזכיינות בארץ. במסגרת זו אנו מתחילים בביצוע אבחון וניתוח עסקי שמקיף את כל היבטי העסק, מציבים יעדים ומשימות לביצוע וממשיכים בקיום פגישות סדירות, בהן אנו מדריכים ומובילים את היזם וצוות המנהלים ליישום מוצלח שלהם.

              תכנית עסקית להקמת

              מסעדה:

כדי לכבוש נתח שוק משמעותי בשוק התחרותי  של ימינו, כל עסק זקוק ל"בנק מטרות" ול"תורת לחימה" אסטרטגית וממוקדת. במסגרת זו אנחנו מבצעים תחשיבים כלכליים, שכוללים את תקציב ההקמה המפורט ואת תחזית הביצועים הכלכליים לשלוש השנים הבאות. הקונספט שנעצב יתייחס להיבטים העסקיים, הקולינריים, המיתוגיים והתפעוליים. זהו נדבך חשוב ביותר בבריאת מותג חזק.

square

כתיבת ספרי נהלים:

 

כל עסק זקוק לתורת הפעלה ברורה ויישומית כדי שהנהלים ייושמו בפועל על ידי העובדים. יורם אלמוג כותב ספרי נהלים עבור מסעדות ורשתות מהמובילות בארץ. הספרים מתעדכנים מעת לעת בהתאם לשינויים בשוק, ברגולציה ובשיטות העבודה.

פיתוח עסקי למסעדות

          ובתי קפה:

ניהול של כל עסק, בין אם הוא בודד או רשת, זקוק להכוונה שתצביע על המהלכים העסקיים הנכונים לביצוע בכל נקודת זמן, על מנת למקסם את פוטנציאל ההצלחה העסקית. דרך הליווי הצמוד אנחנו מצליחים להפוך עסקים מפסידים לעסקים שמניבים רווח לבעליהם, וגם להפוך עסקים מצליחים למצליחים יותר.

     אסטרטגיה עסקית למסעדות:

 

אנחנו מבצעים ניתוחים אסטרטגיים, באמצעות מודלים וכלים בלעדיים, שבעזרתם, אנו מזהים מהם הנתיבים הנכונים, בהם יש להוביל את העסק. הייעוץ האסטרטגי שלנו נסמך על מחקרי שוק עדכניים מהארץ והעולם, על מודלים אקדמיים ועל כלים ייחודיים שפותחו על ידי יורם אלמוג ויושמו בהצלחה במסעדות ורשתות רבות.